Vilniaus Antakalnio progimnazija 2013 metų rudenį pateikė paraišką dalyvauti Mokyklų tobulinimo programos plius ES remiamo „Technologijų, menų ir gamtos mokslų infrastruktūra“ projekte, kurį koordinuoja Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras. Teikdami paraišką siekiame įgyti mobilią įrangą šiuolaikiniam mokinių ugdymui. 2014 m. gegužės 14 d. sulaukėme geros žinios, kad Vilniaus Antakalnio progimnazija viena iš 93 Lietuvos mokyklų gavo  didelį mobilios įrangos komplektą, kurį sudaro:

• mokytojo nešiojamasis kompiuteris, 1 vnt.;
  • mokinio kompiuteris, 30 vnt. (didysis komplektas);
  • mokinių kompiuterių saugojimo ir baterijų įkrovimo įrenginys (didysis), 1 vnt.;
  • bevielio ryšio maršrutizatorius, 1 vnt.

Projektą progimnazijoje koordinuoja Vilniaus Antakalnio progimnazijos direktorius Tomas Jankūnas.

Kviečiame susipažinti su  Švietimo aprūpinimo centro direktoriaus 2014 m. gegužės 14 d. įsakymu Nr. V- 49 „Dėl projekto „Technologijų, menų, ir gamtos mokslų infrastruktūra“ atrinktų mokyklų“, kuriame pateikiamas atrinktų mokyklų sąrašas su nurodytais komplektais. Tikimasi, kad įranga mokyklą pasieks rudenio pradžioje.

Labai džiaugėmės šia gera žinia!