„MES JŪSŲ NEUŽMIRŠOME“

Kviečiame visas Lietuvos mokymosi įstaigas, moksleivius, studentus, visus norinčius ir neabejingus dalyvauti renginyje, skirtame paminėti Tarptautinę be žinios dingusių vaikų dieną. Renginys vyks gegužės 23 dieną, V. Kudirkos aikštėje.

Gegužės 23 d. 11:30  val. – 14:00 val.

Renginio dalyviams bus išdalinti balionai, kurie bus paleidžiami į orą taip prisimenant be žinios dingusius vaikus.

Vyks piešinių konkursas „Mano šeima“.

Iš nupieštų piešinių bus daromas didelis paveikslas ir prie jo fotografuojamasi, vaikai apdovanojami (mažais prizais, saldainiais ar pan.)

Burbulų pūtimo varžybos ir koncertas.

Renginyje koncertuoja:

Grupė Sweetsaltsusikūrė 2006 metais. Tuo metu aktyviai vykdydami muzikinę veiklą, stipriai išpopuliarėjo po 2008 metų, laimėję prestižinį MTV muzikos konkursą „Coca-cola Soundwave“.

Grupė „Karma“akustinio roko grupėVilniaus. Grupės koncertaiaistringi išgyvenimai, kiekviena dainakelionė į save. „Karmos“ žavesysakustinis skambesys, kuriamas smuiko ir akustinės gitaros, čia pat persipinantis su roko energija ir pulsavimu, kuriamu grupės ritmo sekcijos

Negalinčius atvykti taip pat kviečiame prisidėti prie šios akcijos Lietuvos ugdymo įstaigose. Mokytojai, drauge su auklėtiniais kviečiami spalvotais kaspinėliais, iš popieriaus išlankstytomis gervėmis ar vaikų nupieštais simboliniais rakteliais papuošti mokyklų kiemuose, miesto parkuose ir skveruose augančius medžius. Plaikstydamiesi vėjyje kaspinėliai, gervės ir rakteliai simbolizuotų laukimą ir viltį. Tai būtų tarsi užuomina, kad vaikai visada yra laukiami sugrįžtantys ir padrąsinami, kad nebijotų vėl atvert namų durų.

DINGO VAIKASSKAMBINK 116000!

GEGUŽĖS 25 – TARPTAUTINĖ BE ŽINIOS DINGUSIŲ VAIKŲ DIENA

GEGUŽĖS 22-23 DIENA

PRELIMINARI PROGRAMA

Gegužės 22 d. 9 val. 55 min. prie Seimo plenarinių posėdžių salės, prieš plenarinio posėdžio pradžią, Seimo nariams be žinios dingusių vaikų dienos paminėjimui skirtos atributikos (gėlytės neužmirštuolės ir atmintinės) įteikimas.

Gegužės 23 d:

Vinco Kudirkos aikštė

Renginio laikas: 12:00 val. – 14:00 val.

11:30 – 11:50

Moksleiviai, vaikai su tėvais ir kiti dalyviai renkasi Vinco Kudirkos aikštėje. Dalyviams išdalinami balionai

11:50 – 12:10

Renginio atidarymas

Sveikinimo žodis -Lietuvos Respublikos Seimo narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisijos pirmininkė Larisa Dmitrijeva..

Paleidžiami balionai taip prisimenant dingusius be žinios vaikus, vaikai pakviečiami dalyvauti piešinių konkurse

12:10 – 12:40

Piešinių konkursas ,,Mano šeima“.

Piešinių konkurso metu bus pristatoma karštosios 116000 linijos veikla ir teikiamos paslaugos, dalijamos atmintinės, ekspertai dalinsis su tėvais patarimais – kaip apsaugoti savo vaikus nuo dingimo.

12:4012:50

Iš nupieštų piešinių darome didelį paveikslą ir prie jo fotografuojamės bendrai nuotraukai, vaikai apdovanojami (mažais prizais, saldainiais ar pan.)

12:50.-13.50

Grupės Sweetsalt akustinis koncertas

Grupės Karma akustinis koncertas

Veikla tėveliams ir vaikams – burbulų pūtimo varžybos.

Renginio uždarymas