Metų pradžioje mūsų progimnazijos mokiniai aktyviai rinko vaikų Metų knygą. 1-4-ųjų klasių mokiniai Metų knyga išrinko Ingridos Vizbaraitės  „Karžygiuko istoriją“, o 5-ųjų klasių mokiniai – Antano Šimkaus „Vaizdai iš gyvenimo bobulytės ir kt.“. Mokiniams buvo labai įdomu skaityti šias knygas, bet buvo smalsu susipažinti su šių knygų autoriais. Todėl rašytojai buvo pakviesti paviešėti progimnazijoje ir  labai nudžiugome, kad mielai sutiko atvykti.

Poetas Antanas Šimkus bendravo su 4b ir 5c klasių mokiniais , o Ingrida Vizbaraitė susitiko su 1a ir 1c klasių mokiniais.

Rašytojai mokiniams papasakojo knygų sukūrimo istorijas, skaitė ištraukas, pažėrė šiek tiek prisiminimų apie savo vaikystę.  O po to pabiro nesibaigiantys mokinių klausimai knygų autoriams.

Rašytojai džiaugėsi mūsų mokinių išradingais klausimais ir gražiomis mintimis apie jų knygas. Vėliau prie rašytojų nutįso eilės, prašančių autografų, mokinių.

Viliamės, jog bendravimas su rašytojais skatins mūsų mokinių kūrybiškumą ir ragins juos draugauti su knyga.Paveikslėlis Knygos