Šiandien, gegužės 6 d., 5 klasių mokiniai  nešini projektiniais darbais sugužėjo į progimnazijos I korpuso fojė, kur vyko 5 klasių konkurso „Būk saugus, šito mokyk ir draugus“ I etapas.  Kovo pabaigoje Vilniaus apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba  pakvietė dalyvauti konkurse, kurio tikslas- ugdyti savisaugos kultūrą tarp mokyklinio amžiaus vaikų. Mokiniai (grupėse po tris) turėjo parengti  A2 popieriaus formato sienlaikraštį, kuriame reikėjo pavaizduoti galimus pavojus ir grėsmes mokykloje bei mokinių gyvenamojoje aplinkoje. Mokinių įdėtą triūsą vertino 3 komisijos narės:  pradinio ugdymo skyriaus vedėja, istorijos mokytoja Gražina Sadauskienė, pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja, gamtos ir žmogaus dalyko mokytoja Jurgita Paravinskienė ir žmogaus saugos bei technologijų mokytoja Vilija Ivanauskaitė. Darbai buvo vertinami pagal temos suvokimą,  idėjos originalumą, idėjos įgyvendinimo meninę raišką, darbo estetiškumą. Skelbiame I etapo nugalėtojus:

1 vieta – 5 c kl. – Rusnė Prialgauskaitė, Estera Olendraitė, Goda Černiauskaitė

2 vieta – 5 a kl. – Karina Kimsaitė, Margiris Upskus, Ugnė Zadorockytė

3 vieta – 5 a kl. – Aistė Kamarauskaitė, Indraja Kazlaitė, Saulė Litvinskaitė

3 vieta – 5 a kl. – Neda Mockutė, Kamilė Girdauskaitė, Aina Elrawas.

Darbai bus pristatyti į VAPGV, kur kitą savaitę vyks konkurso II etapas. Su nekantrumu lauksime rezultatų. Sveikiname nugalėtojus, o visiems  linkime sėkmės kituose konkursuose.

Parašė mokytojos Vilija Ivanauskaitė ir Jūratė Gadeikienė