Esant atitinkamai  temperatūrai, progimnazijoje aukščiau nurodytų klasių mokiniams pamokos  yra neorganizuojamos, todėl tėvų (globėjų) prašome savo mokinus palikti namuose. Kai skirtingose Vilniaus miesto vietovėse vidutinė temperatūra yra -20 (o skirtingose vietose tarp -17 iki -20 bei mažiau) ar -25 (tarp -22 iki -25 bei žemiau), vesti ar nevesti mokinius į mokyklą vaikus sprendžia patys tėvai. Mokiniai, nelankantys visos dienos mokyklos grupės, progimnazijoje bus užimti iki 12 val. Visos dienos mokyklos grupės veiks nuo 12 val.  iki nustatytos valandos (pirmadieniais-ketvirtadieniais iki 18, penktadieniais iki 17 val.).

Per šalčius į mokyklą atvykusiems mokiniams  organizuojama projektinė veikla ir/ar dalykų konsultacijos nuo 8 iki 12 val. Šios dienos įskaičiuojamos į ugdymo dienų skaičių.

Pailgintos dienos grupės, neformaliojo ugdymo užsiėmimai (būreliai) veiks įprasta tvarka, jei bus į šios užsiėmimus atvykusių mokinių.

Temperatūrą stebėti galite internete adresu – www.meteo.lt​.

Susipažinti su ugdymo planais galite čia – http://www.antakalnioprogimnazija.vilnius.lm.lt/?page_id=141.

Švietimo ir mokslo ministerijos pranešimas – http://www.smm.lt/web/lt/pranesimai_spaudai/naujienos_1/dideli-salciai-gali-pakoreguoti-mokymo-istaigu-darba.

Suprantame, kad skirtingose vietose temperatūra labai skiriasi, todėl tėvelių, nusprendusių nevesti vaikų į mokyklą, prašome  elgtis taip, kaip jiems atrodo yra teisingiausia.

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų supratimą bei bendradarbiavimą!

2 thoughts on “Vadovaujantis Vilniaus Antakalnio progimnazijos 2017-2019 m.m. ugdymo planais, jei oro temperatūra yra 20 laipsnių šalčio ar žemesnė, į mokyklą gali nevykti 1-5 klasių mokiniai, esant 25 laipsniams šalčio ar žemesnei temperatūrai – 6–8 klasių mokiniai”

1. Laba diena. Sprendimas paliekamas Jums. Skirtingose vietose skirtingos temperatūros. Jei jaučiate, kad per šalta ir turite kur palikti saugiai vaikus tai darykite, neturite, mes mielai priimsime į mokyklą:)

2. Į kokią temperatūrą žiūrėti? Jeigu jutiminė temperatūra prognozuojama -25 -28 šalčio nors termometras rodo -17 -19 laipsniu, tai kuriuo rodikliu vadovautis?

Comments are closed.