Vadovaujantis Vilniaus Antakalnio progimnazijos 2017-2019 m.m. ugdymo planais, jei oro temperatūra yra 20 laipsnių šalčio ar žemesnė, į mokyklą gali nevykti 1-5 klasių mokiniai, esant 25 laipsniams šalčio ar žemesnei temperatūrai – 6–8 klasių mokiniai

Esant atitinkamai  temperatūrai, progimnazijoje aukščiau nurodytų klasių mokiniams pamokos  yra neorganizuojamos, todėl tėvų (globėjų) prašome savo mokinus palikti namuose. Kai skirtingose Vilniaus miesto vietovėse vidutinė temperatūra yra -20 (o skirtingose vietose tarp -17 iki -20 bei mažiau) ar -25 (tarp -22 iki -25 bei žemiau), vesti ar nevesti mokinius į mokyklą vaikus sprendžia patys tėvai. Mokiniai, nelankantys visos dienos mokyklos grupės, progimnazijoje bus užimti iki 12 val. Visos dienos mokyklos grupės veiks nuo 12 val.  iki nustatytos valandos (pirmadieniais-ketvirtadieniais iki 18, penktadieniais iki 17 val.).

Per šalčius į mokyklą atvykusiems mokiniams  organizuojama projektinė veikla ir/ar dalykų konsultacijos nuo 8 iki 12 val. Šios dienos įskaičiuojamos į ugdymo dienų skaičių.

Pailgintos dienos grupės, neformaliojo ugdymo užsiėmimai (būreliai) veiks įprasta tvarka, jei bus į šios užsiėmimus atvykusių mokinių.

Temperatūrą stebėti galite internete adresu – www.meteo.lt​.

Susipažinti su ugdymo planais galite čia – http://www.antakalnioprogimnazija.vilnius.lm.lt/?page_id=141.

Švietimo ir mokslo ministerijos pranešimas – http://www.smm.lt/web/lt/pranesimai_spaudai/naujienos_1/dideli-salciai-gali-pakoreguoti-mokymo-istaigu-darba.

Suprantame, kad skirtingose vietose temperatūra labai skiriasi, todėl tėvelių, nusprendusių nevesti vaikų į mokyklą, prašome  elgtis taip, kaip jiems atrodo yra teisingiausia.

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų supratimą bei bendradarbiavimą!

Prisegti failai:

2 Responses to Vadovaujantis Vilniaus Antakalnio progimnazijos 2017-2019 m.m. ugdymo planais, jei oro temperatūra yra 20 laipsnių šalčio ar žemesnė, į mokyklą gali nevykti 1-5 klasių mokiniai, esant 25 laipsniams šalčio ar žemesnei temperatūrai – 6–8 klasių mokiniai

  1. Administratorius parašė:

    Laba diena. Sprendimas paliekamas Jums. Skirtingose vietose skirtingos temperatūros. Jei jaučiate, kad per šalta ir turite kur palikti saugiai vaikus tai darykite, neturite, mes mielai priimsime į mokyklą:)

  2. Anonimas parašė:

    Į kokią temperatūrą žiūrėti? Jeigu jutiminė temperatūra prognozuojama -25 -28 šalčio nors termometras rodo -17 -19 laipsniu, tai kuriuo rodikliu vadovautis?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow