TeveliaiBūsimieji mokiniai 2016 m. rugsėjį  kviečiame tapti mūsų kūrybingos bei besimokančios bendruomenės nariais!

Jei Jus norite kartu su mumis augti kaip vieninga, kūrybinga, iniciatyvi, tolerantiška, atvira dialogui ir pokyčiams, skatinanti atsiskleisti bendruomenė, kviečiame pasirinkti mūsų mokyklą Antakalnio širdyje.

Pas mus rasite besimokančius mokytojus, demokratišką bei jaukią aplinką. Mums rūpi Jūsų nuomonė, todėl dažnai mokinius bei tėvelius pakviesime dalyvauti apklausose. Mums svarbi Jūsų pagalba ugdant ir auklėjant vaikus, todėl kiekvieną Jūsų pateiktą idėją apsvarstysime bei kartu sutarę įgyvendinsime. Bendradarbiaujame su tėvų savivaldos ir įvairių tėvų institucijų atstovais, todėl kviečiame mūsų progimnazijos tėvelius mokytis kartu su savo vaikais. Siūlome tėveliams Šeimų universiteto, Tėvų forumo ir kitus trumpalaikius
ir ilgalaikius mokymus. Tik kartu galime daugiau vardan mūsų vaikų!

Turininga ir tikslinga neformaliojo švietimo veikla (renginiai,būreliai, projektai). Pas mus veikia pailgintos dienos mokama grupė (kaina nuo 100 iki 300 Lt). Maitinimą organizuoja VšĮ „Dvylika žirnių“ (pietų kaina apie 1,5 – 2,5 eurus), yra lanksti atsiskaitymo sistema (suderinus meniu galima mokėti avnasu ar pagal valgytų dienų skaičių).

Puikūs ir geri daugumos mokinių ugdymo pasiekimai bei tyrimų duomenimis, geri daugumos tėvų atsiliepimai apie mokyklos veiklą. Apie progimnazijos veiklą skelbiame įvairiausiuose informacijos šaltiniuose: soc. tinklapiuose, interneto svetainėje, el. pašto grupėse ar el. dienyne.

Vilniaus Antakalnio progimnazijos bendruomenė mokosi būti kartu, nes mokykla ne tik ruošia gyvenimui, bet ir yra kasdienio gyvenimo dalis, kur kiekvienas yra reikalingas!

Plačiau apie priėmimą į progimnaziją galite sužinoti skiltyje Priėmimas į mokyklą. Prašymai priimami progimnazijos raštinėje (6 kabinetas, Antakalnio 33). Iš įvairių miesto rajonų galima atvykti: troleibusais nr.: 2, 3, 4, 14, 21 ir autobusais nr.: 5, 30, 50. 

Telefonas pasiteirauti – (8 5) 234 6011.

e postPrašymus turite teisę ir galite teikti per E. pristatymo sistemą, kurią galima pasiekti el. adresais: https://epristatymas.post.lt ir http://www.epristatymas.lt arba per Elektroninių valdžios vartų portalą, kuris pasiekiamas adresu https://www.epaslaugos.lt. Progimnazijos kodas  302818006.