Tolerancijo dėlionė

Lapkričio 16-ąją minima tarptautinė Tolerancijos diena. Tarptautinė istorinio teisingumo komisija nuo 2003 metų kasmet  inicijuoja šios dienos minėjimą kviesdama mokinius dalyvauti pilietinėse iniciatyvose.  Šių metų pilietinės iniciatyvos idėja- Tolerancijos dėlionė: „… mūsų pasaulis- tai skirtingi žmonės pagal amžių, lytį, socialinę padėtį, išsilavinimą, tautybę, pažiūras, pomėgius, gyvenimo būdą ir t.t. Skirtumai- tai lyg atskiros dėlionės detalės, kurias sujungus į visumą, gauname nepakartojamą viso pasaulio paveikslą.“  Ruošiantis pilietinei iniciatyvai per dorinio ugdymo pamokas prisiminėme sąvokos Tolerancija reikšmę, aptarėme pasaulio žmonių skirtumus, analizavome nepakantumo apraiškas bei tolerancijos ribas. Teorines žinias mokiniai įtvirtino per dailės pamokas kurdami Tolerancijos dėliones.

Kviečiame į 5-8 klasių mokinių virtualią dailės darbų parodą „Tolerancijos dėlionė“

Etikos mokytoja Jūratė ir dailės mokytoja Čianita