Mobilioji aplikacija-žaidimas sudarytas iš 7 teisinių temų, apimančių vartotojų teisių, asmens duomenų apsaugos, intelektinės nuosavybės, notarų bei antstolių veiklos, baudžiamosios ir administracinės atsakomybės bei konstitucijos klausimus.

Žaidime yra keturi sudėtingumo lygiai. Iš viso dalyviai turi atsakyti į 500 klausimų, kurie pateikiami, taikant žaidybinius metodus – taškų rinkimą, pasiekimų įvertinimą, lyderių lentelę.

Šią aplikaciją galima nemokamai atsisiųsti iš internetinių parduotuvių „Google Play Store ir „App Store. Ji skirta Android ir iOS operacinę sistemą palaikantiems išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams.

Nuo spalio 15 d. iki gruodžio 1 d. Teisingumo ministerija skelbia konkursą ir apdovanos 50 geriausiai pasirodžiusių žaidimo „Žinau savo teises“ dalyvių.

Laimėtojais bus laikomi tie, kurie pirmieji teisingai išspręs visų teisinių temų klausimus,  mažiausiai pasinaudos pasiūlytomis pagalbos priemonėmis ir Facebook pasidalins gautais skaitmeniniais ženkliukais, patvirtinančiais įgytą kompetenciją.

Konkurso nugalėtojus pasieks 20 belaidžių ausinių bei 30 nešiojamų garso kolonėlių.

Laimėtojai bus skelbiami Teisingumo ministerijos Facebook paskyroje gruodžio pradžioje.

Kviečiame aktyviai dalyvauti ir dalintis žinute!

Daugiau informacijos – Teisingumo ministerijos komunikacija  tel. 8 (5) 2191882, 8 (686) 50011. 

Prisegti failai: