Nors padėtis Lietuvoje nerami dėl Covid 19 grėsmių, tačiau pasitikrinę, kad Panevėžys vis dar žaliojoje zonoje, 7d klasės mokiniai nutarė vykti į senai suplanuotą ekskursiją.
Panevėžio kraštotyros muziejuje mūsų laukė įdomi edukacija ,,Partizano dienoraštis“.

Kodėl prasidėjo partizaninis karas, kiek metų jis tęsėsi ir kiek žmonių jame dalyvavo, bei su kitais partizaninio gyvenimo ypatumais mus supažindino muziejaus darbuotoja. Filmuotos medžiagos demonstravimo metu pajutome to laikmečio atmosferą, išgyvenome to laikotarpio kovotojų būtį. Pajutome pagarbą ir pasididžiavimą mūsų tautos kovotojais už laisvę.
Kino centre „Garsas“ mūsų laukė linksmesnė programa.

„Kino istorija“ – tai interaktyvi ekskursija ne tik po kino centrą, kurios metu turėjome galimybę pamatyti kino užkulisius, juostinį ir skaitmeninį kino aparatus, sužinoti, kaip jie veikia, kaip užkoduotas kino juostoje vaizdas pasiekia žiūrovą bei kaip užtikrinamas kokybiškas garsas. Pakeliavome ir laike – nuo pirmojo filmo sukūrimo, nebyliojo, nespalvotojo kino iki šiuolaikinių skaitmeninių, rodomų erdvinio garso kino salėse.

Interaktyvioje edukacijoje „Išmanioji kūryba“ – mokėmės kurti filmus. Nuo idėjos iki planšetiniais kompiuteriais filmuotų ir montuotų filmų peržiūros kino ekrane. Labai įdomus buvo kūrybinio proceso aptarimas, bei kaip tokie bandymai galėtų įtakoti kūrybinių kompetencijų lavinimą ir profesinį pasirinkimą.
Nors Ekskursija Juozo Miltinio dramos teatre dėl karantino neįvyko, bet mes nenusiminėme, nes dar spėjome aplankyti „Kalėdinių žaisliukų muziejų“ . Jame apžiūrėję senoviniais ir kiek naujesniais žaisliukais puoštas eglutes ir vitrinas, sužinoję daug įdomių jų atsiradimo istorijų, pajutome tą nuostabų šv.Kalėdų laukimo jausmą.
Mūsų atostogos prasidėjo įdomiai.

7e klasės edukacinė išvyka į Panevėžį / Google Photos

Technologijų mokytoja ir 7e klasės vadovė Raminta K.