Mokinių Senatas – savanorišku pagrindu mokykloje veikianti aktyvių mokinių grupė, atstovaujanti mokiniams, jų interesams bei organizuojanti įvairius renginius mokykloje.
Turi idėjų, kaip galima būtų smagiai bei naudingai praleisti laiką mokykloje? Gal surengti kino filmo peržiūrą ar pyragų dieną? Turi idėjų, kaip pasveikinti mokytojus su Mokytojų diena ar surengti epiškiausią diskoteką? Esi pastebėjęs/-usi, kad turi organizatoriaus gyslelę? Ar gal norėtum pakviesti gyvūnų globos organizaciją ar kokį įžymų žmogų pristatyti savo veiklą mokykloje? Spręsti kitus svarbius mokyklos gyvenimo klausimus, nes yra dalykų, kurie Tau čia nepatinka?? Būti daugiau nei 1100 mokinių turinčios mokyklos balsu???
Jei mokaisi 6-8 kl. ir bent į vieną iš šių klausimų atsakei „taip“, paskubėk užpildyti šią anketą iki spalio 1 d. imtinai. Mes laukiam Tavo minčių, idėjų, darbų! 😉
Mokinių Senato kuratorė Darja Lyzenko
Mokinių Senato pirmininkė Austėja Šuopytė, 8a