Mieli Tėveliai,

šiuo metu progimnazijoje yra likę nenaudojamų seno dizaino uniformų ir sportbačių, kurie bus dalinami mokiniams nemokamai. Jeigu norėtumėte gauti uniformą arba sportbačius, prašome kreiptis į mokyklos socialinę pedagogę Editą Sinkevič. Ji padės Jūsų sūnui/dukrai parinkti ir pasimatuoti uniformą/sportbačius. Jums atvykti į mokyklą nereikės. Jeigu uniforma/sportbačiai Jums netiks/nepatiks, mokinys kitą dieną galės juos grąžinti socialinei pedagogei (I a. 44 kab.).

Primename, kad seno dizaino uniformos bus tinkamos vienerius metus, išskyrus 1 ir 5 klasių mokinius, kurie jau šiais mokslo metais turi dėvėti naujo dizaino uniformas.

Su socialine pedagoge galite susisiekti darbo dienomis 8:00-15:30 val. el. paštu edita.sinkevic@antakalnio.lt  ar  darbo tel. 8 659 00940.