Šventė prasidės kiekvienai klasei atskirai, rugsėjo 1 d., antradienį, mokyklos stadione, kur sutiksite naujus klasės draugus ar vėl pamatysite klasiokus.

STADIONE, PAŽYMĖTOJE VIETOJE (PAGAL KLASĘ):

1 ir 8 klasių mokiniai renkasi 8:30.

2 ir 5 klasių mokiniai renkasi 10:40.

3 ir 6 klasių mokiniai renkasi 11:05.

4 ir 7 klasių mokiniai renkasi 11:30.

Susitikę su klasiokais bei mokytojais pasidžiaukime vieni kitais ir papasakokite vieni kitiems spalvotos vasaros akimirkas:) Tada Jus pasitiks klasės vadovas ir Jus nuves į pirmąją 2020-2021 mokslo metų pamoką!

Pasipuoškite spalvota uniforma ir/ar kitais spalvotais drabužiais, kad suteiktume spalvų gyvenimui:)

Prašytume vieną mokinį lydėti tik vienam suaugusiam žmogui. Saugumo tikslais mokinių tėvelių prašome mokinių palaukti mokyklos kieme. Vaikų reikės palaukti apie vieną valandą. Po pamokos vaikus į stadioną pas tėvelius atlydės jų klasės vadovė ar klasės vadovas.

Lauko erdvėje, esant grupėms, prašome visų dėvėti veido kaukes.

Kviečiame laikytis saugaus atstumo, neliesti vieni kitų, o pasveikinti vieni kitus smagiais judesiais:)

Smagu ir vėl susitikti bei kurti spalvotus metus!

Vilniaus Antakalnio progimnazijos pedagogų vardu, direktorius Tomas Jankūnas