2020-2021 mokslo metais mūsų mokykloje mokysis šešios penktos klasės. Labai džiaugiamės, kad mūsų mokyklą rinkosi daug naujų mokinių.  Tikimės, kad jiems Antakalnio progimnazija bus antrieji namai ir jie čia suras daug naujų ir sutiks jau pažįstamų draugų. Taip pat nekantriai laukiame ir mūsų jau senai pažįstamų, baigusių Antakalnio progimnazijos ketvirtąją klasę mokinių, kuriems taip pat prasideda nauji išbandymai.

Progimnazija jau ruošiasi sutikti būsimuosius penktokus. Kad būtų lengviau priimti naujus iššūkius mokykloje, penktokais rūpinsis jų naujos klasių vadovės:

5a klasės – Jūratė Gedvilienė (anglų kalbos  mokytoja)

5b klasės – Nida Chadzevičienė (anglų kalbos mokytoja)

5c klasės – Loreta Vilkevičienė (anglų kalbos mokytoja)

5d klasė – Renata Vasiliauskienė (istorijos mokytoja)

5e klasės – Rita Šarmavičienė (matematikos ir informacinių technologijų mokytoja)

5f klasės – Vytautas Mackevičius (fizinio ugdymo mokytojas)

Penktokų tėvelių klasių vadovai ir administracija pirmai pažinčiai ir pokalbiams kviečia  2020-08-27, 17.30 val. 

Atvykę į mokyklą (Antakalnio g. 33),  pirmo  aukšto foje rasite klasių sąrašus ir kuriame kabinete vyks Jūsų susitikimai su klasių vadovais. Susitikimo metu bus pasirašomos sutartys su buvusių mokinių tėveliais ( su naujai atvykusiais penktokais sutartys jau pasirašytos). Prašome turėti su savimi gimimo liudijimo kopiją, sveikatos pažymėjimą ir  dvi nuotraukas, kurios bus reikalingos pažymėjimui padaryti.

Į mokyklą galima patekti nuo Smėlio g. pusės (nuo stadiono) per du įėjimus. Į susirinkimą kviečiame TIK po vieną šeimos narį, kuris privalo dėvėti apsauginę veido kaukę ar respiratorių.

Atkreipiame dėmesį, kad nepirktumėte pratybų sąsiuvinių ir vadovėlių!  Vadovėliais aprūpins mokykla, o pratybų, jei jų reikės, pasakys mokytojas.