Prieš užsakant uniformas, prašome Jūsų užsiregistruoti svetainės sistemoje, kad galėtumėm su Jumis susisiekti iškilus klausimams dėl užsakymo, pristatymo ir kt.

Uniformosinternetu.lt svetainėje paspaudę kategoriją „MOKYKLOS” (ji yra viršutinėje meniu juostoje)
pamatysite nuorodas į kelias mokyklas, tuomet paspauskite aktyvią nuorodą VILNIAUS ANTAKALNIO
PROGIMNAZIJA ir pamatysite galimus užsakyti Jūsų mokyklos uniformas, kurių nuotraukos jau
su Vilniaus Antakalnio progimnazijos logotipu. Šiltam sezonui privaloma turėti polo marškinėlius, o šaltam – džemperius. Galite rinktis iš kelių jums patinkančių spalvų!

Pasirinkę norimą drabužį paspauskite jo nuotrauką ir atsidarius konkretaus drabužio langui pasirinkite norimą dydį (dydžių lentelę rasite drabužio aprašyme). Uniformų pavyzdžius galima pamatyti Vilniaus Antakalnio progimnazijoje.

Mažesni drabužių dydžiai kode turi raidę „B” (tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams), didesni “M”
(universalūs) ir „F” (merginoms).

Prekės Jums bus pristatytos kurjerio nurodytu adresu iki mokslo metų pradžios.

Jei Jums kils klausimų dėl užsakymų, dydžių ir t.t., prašome kreiptis el. paštu – info@uniformosinternetu.lt arba
telefonu: +370 5 249 1664 (kontaktinė informacija taip pat nurodyta ir www.uniformosinternetu.lt tinklapyje
„susisiekite su mumis“).

Reikalavimai uniformoms – http://www.antakalnioprogimnazija.vilnius.lm.lt/sample-page/atributika/uniformos. Senos pavyzdžio uniforma (UAB „Lidatos“) galios tik mokslo metus 2-3 ir 6-8 klasių mokiniams.