Mieli bendruomenės nariai,

informuojame, kad birželio 12-19 d. 5-8 klasių mokiniai grįš į mokyklą vadovėlių, grožinės literatūros, kompiuterių/planšečių grąžinimui ir paliktų daiktų pasiėmimui. Norime užtikrinti, kad mokiniai laiku ir be streso grąžintų visus vadovėlius, todėl dalinamės svarbiausia informacija:

1. Norėdami pamatyti mokiniui išduotų vadovėlių sąrašą, tėvai/globėjai turėtų tikrinti savo TAMO paskyrą, mokiniai – el. paštą. Juose rasite laišką su pranešimu apie išduotus vadovėlius. Jei norite pamatyti konkretaus mokinio vadovėlių išdavimo-grąžinimo lapą, rašykite el. paštu skaitykla@antakalnio.lt
  2. Primename, kad grąžinimo metu vadovėliai turi būti kiek įmanoma tvarkingesni, suklijuoti, o jų gale – užrašyti mokinio vardas, pavardė, klasė ir mokslo metai (2019/2020).
  3. Jei vadovėlis dingo, buvo aplietas ar kitaip sugadintas – jį reikia atpirkti. Kilus klausimams, rašykite el. paštu skaitykla@antakalnio.lt, paieškosime jo kartu.

Dėl tikslios datos, laiko ir patekimo į mokyklą teiraukitės klasės vadovo. Pridedame elgesio mokykloje atmintinę. Sėkmės!