Akcija „Pasiilgau mokyklos”

Būdami toli vieni nuo kitų neužmiršome mokyklos ir su ja susijusių mums svarbių žmonių, santykių, žaidimų, pokalbių, tiesiog laiko mokykloje. Priešingai – labai pasiilgome mokyklos!

Virtuali akcija „Pasiilgau mokyklos“ skirta išreikšti kilusius jausmus – ilgesį, nuostabą, džiaugsmą, liūdesį, viltį, norą grįžti į klasę. Akcijos metu mokiniai ir mokytojai galėjo perduoti vieni kitiems linkėjimus, išsakyti šiltus žodžius mokyklai, paminėti asmenis, kurių pasiilgo.

Kviečiame drauge pasižiūrėti šį nuotaikingą video! Mums gera būti kartu!  Didžiuojamės Vilniaus Antakalnio Progimnazijos bendruomene!

Akciją inicijavo bei įgyvendino mokyklos psichologė Natalja Šopė, etikos mokytoja Jūratė Gadeikienė, dailės mokytoja Čianita Vuicik.

Smagaus žiūrėjimo, geros nuotaikos!