Mes nugalėsim Covid 19!

Birželio 1-4 dienomis pradinukai grąžins knygas bei kitas ugdymo priemones į mokyklą bei pasiims savo daiktus iš mokyklos vasaros atostogoms!

Mokiniai kartu su vienu iš tėvelių arba vieni į mokyklą turi atvykti būdami sveiki, neturintys temperatūros, pasirengę grąžinti visas knygas bei vadovėlius, kitas mokymo priemones.

Atvykti būtina nurodytu laiku lentelėje >>> ir eiti prie nurodyto įėjimo nuo Smėlio gatvės pusės. Jei bus eilė, prašome laikytis metro atstumo.

Prašome pasiimti iš namų bei mokykloje privaloma devėti kaukes.  Rekomenduojamos pirštines, reiks dezinfekuoti rankas. Bus matuojama temperatūra.

Prašome elgtis pagal šiuos nurodymus:

1. Į mokyklą einame pro Smėlio gatvės įėjimus: pagrindinį ar stadioną;
  2. Pasitinka budinčios valytojos. Dezinfekuojame rankas, patikriname ar lankytojai yra su kaukėmis;
  3. Pamatuojama temperatūra;
  4. Einame į savo klasę ir grąžiname vadovėlius ir kitas knygas klasės vadovui;
  5. Kam buvo paskolintas kompiuteris ir interneto ryšys, grąžina pavaduotojui Adomui Vasiliauskui, 45 kab.;
  6. Pasiimame iš klasės visus savo daiktus. Padeda klasės vadovė;
  7. Jei progimnazijos trečiame aukšte turėjo spintelėje daiktų, pasiimame daiktus iš spintelių;
  8. Su paimtais daiktais einame link rūbinių;
  9. Pasiimame iš rūbinių daiktus ir išeiname pro Antakalnio g. duris.

Būtina žinoti bei prašome laikytis mokykloje!

• Vaikas eina vienas arba su vienu iš tėvų. Abu turi būti sveiki, temperatūrą dar pasimatavę namuose bei privalo devėti kaukes, rekomenduojame turėti pirštines;
  • Laikomės metro atstumo;
  • Stengiamės neliesti paviršių;
  • Mokyklos koridoriuose nesibūriuojame, neužsibūname;
  • Naudojamės artimiausiu tualetu. Laikomės higienos.

Dėkojame už Jūsų gerumą bei bendradarbiavimą!

Tie, kas negali grąžinti knygų nurodytu laiku, turės susitarti su klasės vadovu individualiai arba grąžinti galės 2020 m. birželio 4 d. nuo 9 iki 12 val.