Mes galime!

Baigėsi nuotolinis talentų ir gabumų konkursas „MES GALIM“.

Konkurse dalyvavo dvidešimt devyni 1-6 kl. mokiniai.

Vertinimo komisija (mokinių, tėvų ir mokytojų atstovai) paskelbė rezultatus: dailės ir rankdarbių kategorijoje nugalėjo 6e kl. mokinė Eulalija Svorobovičiūtė, publikos numylėtine tapo 2a kl. mokinė Ieva Juozapaitytė, nominacija Už ryškiausią jausmų atskleidimą  atiteko 6 d kl. mokinei Kamilei Mažeikaitei, nominacija Už darbo nuotaikingumą 1d kl. mokinei Glorijai Mackelytei. Muzikavimo kategorijoje nugalėjo 5b kl. mokinys Mykolas Stirbinskas, publikos numylėtine tapo 6a kl. mokinė Henrika Laurinavičiūtė, nominacija Už nuoširdžiausią pasirodymą atiteko 3a kl. mokinei Rimgailei Kazlauskaitei, nominacija Už estetiškiausią pasirodymą Agotai Riškaitei iš 4e klasės. Sporto ir aktyvumo kategorijoje nugalėtoja tapo ir publikos simpatijas pelnė Gabija Noreikaitė iš 6d klasės, nominacija Sportiškiausias sesers ir brolio pasirodymas atiteko Gabrielei Antonovaitei iš 6e klasės. Kitų hobių kategorijoje laimėjo Vakaris Gudas iš 2d klasės, publikos numylėtiniu tapo Maksim Osipov iš 4f klasės, nominaciją Už išradingumą ir miklumą pelnė Titas Žibūda iš 6c klasės. Prizai ir nominacijos Jūsų lauks mokykloje. Sveikiname visus mokinius dalyvavusius konkurse ir linkime judėti pirmyn bei toliau tobulinti savo talentus. Dėkojame tėveliams, kad skatina Jūsų saviraišką. Dėkojame žiūrovams, direktoriui bei nuotaikingajai komisijai. Įrodėme, jog net ir nuotoliniu būdu džiaugdamiesi vieni kitų talentais, visi kartu MES GALIM.