Vilniaus Antakalnio progimnazijos taryba, siekdama suteikti galimybę mokiniams įgyvendinti savo svajonę, išmokyti mokytis, pritaikyti tavo įgytas žinias, gebėjimus, pasiūlė projektinės veiklos pamoką.

Pateikiame skaidres apie tai kas yra projektinė veikla

Kviečiame 6 ir 7 klasių mokinius pasirinkti dvi labiausiai patinkančias siūlomas projekto temas ir parašyti kodėl jas norėtų atlikti. Pagal užpildytą motyvacinį laišką, mes paskirsime projekto grupę bei kuruojanti mokytoją. Projektą reikės kurti bei įgyvendinti visus mokslo metus. Tai savarankiško darbo galimybė. Dirbant naudosime Google Classroom aplinką. Taigi labai daug išmoksime.

Mokiniai pasirinkti temą turėtų atsakingai: ramiai, pasitariant su draugais, tėveliais ar mokytojais, kuriais pasitiki.

Mes nekantraujame savo mokiniams suteikti galimybę keisti savo ir mūsų gyvenimą, pažinti, tirti, nagrinėti, pritaikyti, atrasti ir t.t.!

Direktorius Tomas Jankūnas