Visą vasarį Antakalnio progimnazijos Erasmus+ komanda rengė įvairias veiklas, skatino progimnazijos bendruomenę bendradarbiauti ir kalbėtis apie aplinką, kurioje susitinkame kiekvieną dieną. Ar veikdami kartu galime prisidėti prie išteklių vartojimo mažinimo?

Mokiniai, kurie dalyvavo projekte, įdėjo daug pastangų, kad atkreiptų bendraamžių dėmesį į gamtos apsaugos ir išteklių taupymo svarbą. Pamokų ir popamokinės veiklos metu buvo diskutuojama apie atliekų rūšiavimą. Galime pasidžiaugti, jog kiekviename mūsų mokyklos pastato aukšte stovi rūšiavimo šiukšliadėžės ir yra dėžės, skirtos mesti panaudotus elementus. Mokiniai mūsų aplinką padabino savo kurtais plakatais, skatinančiais tausoti elektros energiją bei taupyti vandenį.

Projekte dalyvavę mokytojai paįvairino pamokas dokumentiniais filmais, diskusijomis apie aplinkosaugą ir kūrybinėmis užduotimis tam, kad mokiniai ugdytųsi socialines, komunikavimo ir asmenines kompetencijas. Jie, savo ruožtu, dalinosi savo žiniomis ir parengė plakatus apie mus supančio pasaulio iššūkius.

Antakalnio progimnazijos žurnalistų komanda pakalbino direktorių bei kelis projekte dalyvaujančius progimnazistus ir parengė video medžiagą, kurioje galėsite išgirsti, jie žino ir mano apie gamtos apsaugą ir iniciatyvas mokykloje šia tema.

Kviečiame pažiūrėti video medžiagą apie Erasmus+ projekto veiklas mūsų mokykloje!

Erasmus plius projekto koordinatorės: Oksana Marenkova, Ivona Antonevič ir Dalia Valaikienė.