Prasidėjus nuotolinio ugdymo procesui ir vaikams vis daugiau laiko praleidžiant internete, labai svarbi tėvų pagalba ir priežiūra siekiant išvengti virtualioje erdvėje kylančių pavojų.

Keletas rekomendacijų:
📍 Susidūrę su žalingu ir neteisėtu turiniu, patyčiomis internete, praneškite www.svarusinternetas.lt. Įvertinkite grėsmę vaikui, jo sveikatai, jei grasinama ar persekiojama – praneškite policijai.
📍 Priminkite vaikams neskelbti asmeninės informacijos: namų adreso, telefono numerio, asmens kodo, klasės, kurioje mokosi.
📍 Kompiuteryje ar kitame įrenginyje, kuriuo vaikas jungiasi prie nuotolinių pamokų, įdiekite antivirusinę programą, pasirūpinkite jos atnaujinimais.
📍 Saugodami mažamečius vaikus nuo neteisėtos ir žalingos informacijos internete, įrenginiuose, kuriais leidžiate jiems naudotis, įdiekite turinio filtravimo priemones, apie kurias daugiau patarimų rasite:
www.esaugumas.lt/turinio-filtravimo-programos/316
📍 Priminkite, kad virtualiose pamokose galioja tokios pačios drausmės ir mandagaus elgesio taisyklės, kaip ir mokykloje.

Daugiau naudingų patarimų rasite- www.rrt.lt/karantinas/covid-19/ ir progimnazijos nuotolinio ugdymo svetainėje – https://sites.google.com/antakalnio.lt/nuotolinis/pagrindinis-puslapis.