Šių metų kovo 3 dieną antros ir ketvirtos pamokų metu vyko mokyklos 3-4 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada. Iš kiekvienos 3-4 klasės dalyvavo po 2 mokinius. Jie per 45 min. turėjo atlikti teksto suvokimo ir kalbos užduotis.  Tikrai buvo dėl ko galvas pasukti, teko ir atsakymą pagrįsti, ir įrodymų rasti, ir įvykio priežastis nurodyti, taip pat gramatines klaidas bei netaisyklingai pavartotus žodžius  ištaisyti, laiptažodį užpildyti ir posakių reikšmes paaiškinti.

I vietą tarp 3 klasių mokinių užėmė 3c klasės mokinys Liudvikas Staniulis, o tarp 4-ų klasių I vieta atiteko 4c klasės mokinei Nikolei Šližytei.  II vieta atiteko 3a klasės moksleivėms Dominykai Lomokovaitei ir Austėjai Kukenaitei bei 4c klasės mokinei Ugnei Juknevičiūtei. III vietos laimėtojais tapo 3d klasės mokinys Modestas Grižinas ir 4e klasės mokinė Vanesa Katkutė.

Visi linkime sėkmės Liudvikui Staniuliui ir Nikolei Šližytei, kovo 19 dieną atstovausiantiems mūsų mokyklai miesto 3-4 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiados baigiamajame ture.

Dėkojame juos rengusioms pradinių klasių mokytojoms: Alinai Leščevičienei,  Nijolei Semionovienei.

Mokyklinė 3-4 klasių lietuvių kalbos olimpiada Vilniaus Antakalnio progimnazijoje / Google Photos

Rasa Makarevičienė ir Rasa Strazdienė, pradinio ugdymo mokytojos, olimpiados organizatorės

Prisegti failai: