Jau ne pirmus metus Vilniaus Gabijos gimnazija pakviečia iš Vilniaus miesto mokyklų po vieną 7-8 klasių atstovą  išbandyti jėgas konkurse „Sostinės išminčius“. 2018 metais išmintingiausio Vilniaus miesto 7–8 klasių mokinio titulas ir išminčiaus statulėlė atiteko Vilniaus Antakalnio progimnazijos mokiniui Rytui Žitkui.

Šiemet mūsų progimnazijoje taip pat atsirado ne vienas mokinys, panoręs išbandyti jėgas šiame konkurse. I etape mokykloje dalyvavo vienuolika  7-8 klasių mokinių, kurie varžėsi trijuose turuose, atsakinėdami į jiems pateiktus klausimus. Konkursas vyko taškas į tašką. Bet kaip ir kiekviename konkurse yra nugalėtojas. Sveikiname 8d klasės mokinį Mindaugą Kalvinską, kuris šiemet varžysis konkurse „Sostinės išminčius 2020“

Labai ačiū visiems dalyvavusiems ir išbandžiusiems savo jėgas žinių konkurse, bei linkime Mindaugu sėkmės siekiant aukščiausio titulo