Dėmesio! Šiemet pristatoma nauja standartizuotų testų vykdymo tvarka. Kviečiame susipažinti

NMPP vykdymas 2020 m. pavasarį: 4 ir 8 klasėse vykdomas bandomasis elektroninis NMPP, 2 ir 6 klasėse NMPP nebus vykdomas.

4 klasė:

• Skaitymas (teksto suvokimas). Testo užduotys pateikiamos tik lietuvių kalba
  • Matematika. Testo užduotys pateikiamos lietuvių kalba, rusų ir lenkų kalbomis
  • Pasaulio pažinimas. Testo užduotys pateikiamos tik lietuvių kalba

8 klasė:

• Skaitymas (teksto suvokimas). Testo užduotys pateikiamos tik lietuvių kalba
  • Matematika. Testo užduotys pateikiamos lietuvių kalba, rusų ir lenkų kalbomis
  • Gamtos mokslai. Testo užduotys pateikiamos tik lietuvių kalba
  • Socialiniai mokslai. Testo užduotys pateikiamos tik lietuvių kalba

Rašymo testo nei 4, nei 8 klasėje nebus.

Elektroninis NMPP mokyklose bus vykdomas keliais srautais (priklausomai nuo to, kiek mokykloje yra mokinių bei kompiuterinių vietų). Vienas mokinys atliks po vieną kiekvieno dalyko testą.

Visa aktuali informacija, susijusi su elektroninio NMPP vykdymu, bus pateikiama mokyklų ir savivaldybių KELTO paskyrose.

Elektroninio NMPP vykdymo 4 ir 8 klasėse tvarkaraštis 2019-2020 m. m.

NEC interneto svetainės skyrelyje Elektroniniai testai šiuo metu skelbiame po vieną 8 klasės matematikos ir gamtos mokslų užduotį taip pat bandomieji elektorinių užduočių rinkiniai 4 klasės mokiniams. Prisijungę svečio teisėmis, galite jas išbandyti.

Prisijungimai prie elektroninių testų pavyzdžių:

SVARBU – ši, pavyzdinių elektroninių užduočių, aplinka (techniniai resursai) yra pritaikyta tik užduočių peržiūrai, tačiau ne testų atlikimui. Esant dideliam besijunginčiųjų skaičiui, sistema gali strigti.

ATKREIPIAME DĖMESĮ, kad vykstant tikram elektroniniam NMPP mokyklose, bus naudojama kita,  nauja, specialiai vykdymui pritaikyta, testavimo aplinka. Joje bus užtikrinti visi techniniai resursai, reikiami dideliam besijungiančiųjų skaičiui.