Populiariausio TV3 projekto „Lietuvos talentai. SuperVaikai“! komanda kviečia mokinius jungtis į projekto filmavimų savanorių gretas!

Progimnazijos mokiniai – savanoriai, būtų mums – „Lietuvos talentai. SuperVaikai“! komandai, ypatingai didelė ir svarbi pagalba darbui su projekto žiūrovais (publika) filmavimo metu.

Savanorystė projekte, tai ne tik puiki galimybė moksleiviams pamatyti vieno didžiausių Lietuvoje televizijos projekto filmavimo užkulisius, bet ir patiems tapti jo dalimi. „Lietuvos talentai.

SuperVaikai“! filmavimai vyks 2020 m. Vasario 29 ir kovo 1 dienomis Vilniuje, Siemens arenoje. Filmavimų laikas 12:30 ir 17:30 val. Mokiniai galės pasirinkti dalyvavimą visuose filmavimuose ar tik viename iš jų.

Vieno filmavimo trukmė – 3 valandos.

Mokiniai, kaip ir kiti žiūrovai, galės sudalyvauti loterijoje bei lamėti išmanųjį telefoną, „CAN CAN“ picas ir kitas projekto dovanas!

Užsiregistravusi 6-ių ir daugiau draugų kompanija galės laimėti Grand dydžio “CAN CAN” picą. Visiems prie projekto prisidėjusiems mokiniams bus išduodami raštai, patvirtinantys savanorystę projekte.

Norintys prisidėti prie „Lietuvos talentai. SuperVaikai“! projekto turėtų užsiregistruoti el.paštu ltziurovai@tvmanija.lt (nurodant dalyvių vardus, pavardes bei mokyklą).

Savanorių registracija vyks iki vasario 28 dienos. Registracija būtina!

Būsime dėkingi, jei prisijungsite – didesnėmis ar mažesnėmis pajėgomis!

Labai lauksime Jūsų atsakymo apie galimybę prisidėti prie projekto.

Pagrindinė informacija:

Data: 2020 m. Vasario 29, Kovo 1 d.

Vieta: Cosy by Siemens arena, Ozo g. 14, Vilnius 08200

Durys atidaromos likus 30 min iki filmavimo pradžios

Filmavimų laikas: 12:30 ir 17:30 val.

Filmavimo trukmė: 3 val.

Jei turite klausimų: +370 67958230 (Indrė)

Pažadame Jums įspūdingai praleistą laiką ir įdomią patirtį! Iki pasimatymo „Lietuvos talentai. SuperVaikai“!

Prisegti failai: