Mieli vilniečiai, bendrojo ugdymo įstaigas lankančių vaikų tėveliai!

Vilniaus miesto savivaldybė labai džiaugiasi, kad vis daugiau Vilniaus miesto bendrojo ugdymo
įstaigų kartu su maitinimo paslaugas teikiančiomis įmonėmis palaiko iniciatyvą ugdyti vaikų finansinį raštingumą ir ieško galimybių užtikrinti atsiskaitymą negrynaisiais pinigais mokyklų valgyklose.
Suprantame, kad atsiskaitymas negrynaisiais pinigais mokyklos valgykloje gali kelti Jums
papildomų iššūkių, nes reikia pasirūpinti bankinių mokėjimo kortelių išėmimu vaikams ar įsigyti kitas atsiskaitymo negrynaisiais pinigais priemones (apyrankes, laikrodukus ar kitas priemones, priklausomai nuo to, kokį atsiskaitymo negrynaisiais pinigais būdą pasirenka maitinimo paslaugas teikianti įmonė kartu su mokykla), tačiau tikimės Jūsų palaikymo, nes vaikų finansinio raštingumo ugdymas visiems mums turėtų būti prioritetu, kaip ir vaikų saugumas, kurį šis būdas padeda geriau užtikrinti.
Kuo greičiau Vilniaus miesto bendrojo ugdymo įstaigos pereis prie atsiskaitymo mokyklos
valgyklose negrynaisiais pinigais, tuo sparčiau formuosis vaikų finansinio raštingumo įgūdžiai, kurie yra būtini ugdant mąstančią, savarankišką, atsakingą asmenybę!“

Jeigu turite klausimų ar kyla neaiškumų, kreipkitės el. paštu – zivile.slizyte@vilnius.lt.

Galime didžiuotis, kad mūsų mokiniai turi jau kelis metus atsiskaityti centralizuotai bankiniu pavedimu, įsigyti valgyklos kortelę ar tiesiog atsiskaityti be kontakte banko kortele. Esame vieni pirmųjų Vilniaus mieste, išplėtę atsiskaitymo paslaugą. Daugiau apie tai – http://www.antakalnioprogimnazija.vilnius.lm.lt/informacija-tevams/valgiarastis.