Vilniaus gimimo dienos paminėjimo konkursas, skirtas Vilniaus Antakalnio progimnazijos mokiniams bei darbuotojams!

Sveikiname Jus visus 697-ojo Vilniaus gimtadienio, kurį švenčiame sausio 25-ąją, proga! Kviečiame švęsti kartu ir laukiame Vilniaus Antakalnio progimnazijos mokinių ir personalo kūrybiškų darbų „MANO VILNIUS“ tema. Kviečiame kurti: paveikslą, eilėraštį ar vaizdo įrašą ir pristatyti iki kitos savaitės trečiadienio!  Tai gali būti sukurtas tik vieno Jūsų ar kartu su draugais:

• A4 formato piešinys (tapytas, pieštas, fotografijos darbas ar kitaip sukurtas);
  • eilės apie Vilnių, parašytos ant A4 formato lapo ar įgarsintos (įrašytos mp3 formatu);
  • vaizdo įrašas apie Vilnių (iki 2 minučių).

Būtina nurodyti darbų autorius, klasę, pareigas.

Įrašyti garso ir vaizdo įrašai turėtų būti atsiųsti iki 2020 m. sausio 28 d. 18 val. el. paštu – antakalnioprogimnazija@gmail.com.

Atsiųsti darbai bus publikuojami progimnazijoje, o eilėraščiai įgarsinti per VAP radiją, vaizdo įrašai talpinami interneto svetainėje.

Aktyviausių ir pilietiškiausių progimnazijos mokinių bei darbuotojų laukia apdovanojimai ir padėkos.

Kviečiame įsijungti visus: darbuotojus, visos dienos grupę bei būrelius lankančius mokinius ir visus moksleivius!

Švęskime Vilnių kartu!