Pirmosios iš trijų grupių susitikimas 2020 m. sausio 18 d. Tėvelius, besirūpinančius, kaip geriausiu būdu padėti savo vaikams skyrybų metu ir po jų, į pokalbių, klausimų-atsakymų popietes kviečia visų gerai žinoma ir pamėgta psichologė, pernykščio paskaitų ciklo „Bendrakeleiviuose“ klausytojų meiliai praminta „vaikų advokate“, AUŠRA KURIENĖ.

Šiuokart lektorės pageidavimu renkame negausią tėvelių grupę, kad susitikimai būtų naudingesni, nes taip rasis galimybė išsamiau aptarti konkrečias situacijas ir problemas, ieškoti išeičių. A. Kurienė: „Susitikimo metu aptarsime, kaip atpažinti vaiko sunkumus ir rūpesčius, kaip padėti vaikams įveikti skyrybų psichologines pasekmes. Užsiėmimas vyks klausimų/atsakymų ir laisvos diskusijos forma.”

Kviečiame registruotis jau dabar, į susitikimus pateks tikrai ne visi norintys!

SVARBU: Grupės dydis ribotas (ne daugiau 22 dalyvių). Kiekvieno susitikimo tema bus formuluojama atsižvelgiant į susirinkusių dalyvių poreikius.

Datos: 2020 sausio 18 d., kovo 21 d. ir gegužės 9 d. Laikas: 12:00 – 13:30 val.

Savaitės diena: šeštadienis.

Adresas: ŠASC „Bendrakeleiviai“, Didžioji g. 34, Vilnius.

Kaina: 1 grupė – 22 eur. Lektorė: Aušra Kurienė.

Registracija ir informacija Veikla iš dalies finansuojama Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

ŠASC „Bendrakeleiviai“ Didžioji g. 34, Vilnius info@bendrakeleiviai.lt 8 687 90577