Kartu su „Sąžiningumo mokyklų tinklo“ bendruomene paminėjome  gruodžio 9-ąją- Tarptautinę antikorupcijos dieną. Visą savaitę per etikos pamokas 5-8 klasių mokiniai kūrė vertybių žemėlapį.  Pirmiausiai su mokiniais diskutavome apie korupciją ir jos apraiškas aplinkoje bei mokykloje, apie vertybes, kaip galimybę mažinti korupciją, apie mokyklos vertybes ir kodėl jos svarbios korupcijai mažinti. Dirbdami su planšetėmis Mentimer įrankio pagalba mokiniai įvertino savo ir draugų sąžiningumą. Vėliau mokiniams pateikėme vertybių sąrašą bei parinkome vertybėms spalvas. Mokiniai turėjo pasirinkti 3 jiems aktualiausias vertybes mokyklos aplinkoje. Kiekvienas mokinys, pagal savo pasirinktas vertybes, tam skirtoje vietoje turėjo užrišti 3 spalvų kaspinėlius. Taip sukūrėme progimnazijos „Vertybių žemėlapį“. Savaitės pabaigoje, išanalizavę sukurtą darbą, supratome, jog mūsų mokiniams svarbiausia sąžiningumas, atvirumas, teisingumas, atsakingumas.

Vertybių žemėlapis mažinant korupciją / Google Photos