Šį gruodį technologijų pamokų metu sukurti septintų klasių mokinių darbai (vadovė- technologijų mokytoja Edita Skupienė) mūsų progimnaziją atstovauja net trijuose konkursuose. Lietuvių namuose tarptautiniame konkurse-parodoje ,,Kalėdinis žaisliukas iš gamtinių medžiagų“ puikuojasi Ievos Z. (7e klasė) ir Sofijos A. (7d klasė) sukurti kalėdiniai eglutės žaisliukai. Sofijai taip patiko vilnos vėlimo technika, kad ji sukūrė dar vieną darbą- nuotaikingą nykštuką. Jis iškeliavo į Švietimo ir globos įstaigų respublikinę kalėdinę kūrybinių darbų parodą ,,Linksmieji nykštukėliai“, kuri šiuo metu eksponuojama Vilniaus Verkių mokykloje-daugiafunkciniame centre. Dar viena septintokė Saulė J. (7a klasė) Vilniaus miesto mokinių meniniam kūrybiniam projektui-konkursui ,,Laukiame šventų Kalėdų – dekoracija savo rankomis“ paruošė netradicinę, originalią sapnų gaudyklių kompoziciją. Ją galite pamatyti Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centre. Pasigrožėkite mūsų kūrybingų septintokių darbų nuotraukomis!

Konkursai technologijos 2019-12 / Google Photos