Karališkasis bokso klubas kviečia vaikus ir paauglius tapti projekto „Pozityvios bokso ir fitneso treniruotės vaikams ir jaunimui“ dalimi, bei NEMOKAMAI visus metus lankyti bokso pradmenų ir fitneso treniruotes, kurių tikslas yra skatinti vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą, propaguojant boksą ir kovos menų pagrindu parengtą fitneso programą.

Pradinių klasių vaikai treniruočių metu mokysis bokso pagrindų, lavins reakciją, koordinaciją ir ištvermę. Į treniruočių programą bus įtraukti įvairūs žaidimai, kurie reikalingi norint išlaikyti vaikų susidomėjimą sportu. Treniruočių pobūdis bus nekontaktinis, taip užtikrinsime vaikų psichologinį balansą ir nugalėsime baimę lankyti boksą.

Treniruotės vyks kiekvieną penktadienį 15:30 (mažojoje salėje).

Paaugliai fitneso treniruočių metu sportuos pagal FitAli Boxing sukurtą bokso ir fitneso programą, kuri yra viena labiausiai populiarėjančių kardio sporto programų Lietuvoje. Šiuo metu, mūsų treneriai jas veda Impuls sporto klubuose, o jau nuo kitos savaitės – Antakalnio gimnazijoje. Pagal šiuolaikiškos muzikos ritmą paaugliai degins kalorijas, didins ištvermę ir augins pasitikėjimą savimi ir savo jėgomis!

Treniruotės vyks kiekvieną penktadienį 16:15 (mažojoje salėje). 

Sporto inventoriumi pasirūpinsime mes, o Jums tereikia turėti sportinę aprangą ir švarią avalynę!

Jei turite klausimų, galite skambinti arba rašyti:  tel: +37066358880 / karaliskasisboksoklubas@gmail.com

Projekto vadovas ir treneris Vitalijus Volkovas

Prisegti failai: