Esame atrinkti dalyvauti Kompiuteriukų fondo tęstinėje programoje „Kompiuteriukų ralis“

Labai džiaugiamės dideliu Lietuvos mokyklų aktyvumu ir nusiteikimu patiems imtis pokyčių IT švietime, drąsiai mokytis bei eksperimentuoti su naujomis technologijomis. Visų norinčių atrinkti negalėjome, tačiau Jūsų mokyklos mokytojai mūsų komisijai įrodė savo motyvaciją ir pasiryžimą pradėti įdomiausią metų kelionę. Todėl patvirtiname, jog Jūs esate atrinkti dalyvauti Kompiuteriukų fondo tęstinėje programoje „Kompiuteriukų ralis“. Pažadame, kelionė bus įdomi, netikėta ir pilna eksperimentų, bet visų mūsų tikslas bendras – dirbti drauge, jog turėtume pažangų, šiuolaikišką ir atitinkantį ateities poreikius Lietuvos švietimą.

Rėmėjų paramos dėka, startuojame su 160 aktyvių, entuziastingų ir technologijas įgalinti nusiteikusių mokytojų iš 80-ties Lietuvos mokyklų. Sveikiname JUS ir JŪSŲ mokyklos mokytojus, esant vienais iš tų, kurie papildys „Kompiuteriukų ralio“ gretas! Dabar su Kompiuteriukų fondu bei jau esamų „Kompiuteriukų ralio“ mokytojų komanda, bus galima drąsiai eksperimentuoti, mokytis, bendradarbiauti ir svarbiausia – atvirai dalintis savo žiniomis su kitais Lietuvos mokytojais.

„Kompiuteriukų ralio“ atidarymas

Veiksmingam įrangos panaudojimui ir programavimo su micro:bit mokymui, reikės skirti nemažai pamokų laiko, todėl mokytojams reikės tinkamai susiplanuoti savo pamokų veiklas skirtingiems klasių srautams. Mūsų visų tikslas yra, jog mokytojai skirtų laiko mokytis bei praktikoje su vaikais taikytų gautas žinias, mėgautųsi procesu ir įgyvendintų užduotis iki numatytų terminų. Tikimės, jog pasikeitę terminai per daug nesujaukia Jūsų mokyklos planų ir lygiai taip pat, kaip „Kompiuteriukų ralyje 2019“ sėkmingai drauge su Jumis startuosime nuo sausio.

„Kompiuteriukų ralio“ kalendorius (BŪTINA perskaityti): http://kompiuteriukai.lt/2020/ralio_kalendorius.pdf

Artimiausias mūsų visų susitikimas, didysis „Kompiuteriukų ralio“ startas įvyks 2020 m. sausio 10 d. Vilniuje. Tikslią vietą ir laiką pranešime artėjant renginiui.

Atidarymo renginio metu be oficialiosios dalies, įrangos komplektų įteikimo, Jūsų mokyklos mokytojų lauks 4 val. praktiniai micro:bit naudojimo ir elektronikos intro mokymai ir supažindinimas su gaunama įranga.

Lai Jūs, Jūsų mokyklos mokytojai ir Jūsų mokiniai nekantrauja susitikti kitokiose pamokose, kuriose visi būsite kūrėjais.

Atradimo džiaugsmo linkintys, Viltautė Žvirzdinaitė, Kęstutis Mačiulaitis, Jurgita Kniaziukienė – Kompiuteriukų fondo komanda.

8 615 89724 / labas@kompiuteriukai.lt / http://kompiuteriukai.ltVisas naujienas sekite Facebook!

Nuoširdžiai dėkoju mūsų mokyklos mokytojams, priėmusiais iššūkį bei pateikusiems paraišką!

Direktorius Tomas Jankūnas