Skelbiami tarptautinio projekto „Love Sustainable Society“ skiriamojo ženklo – logotipo Vilniaus Antakalnio progimnazijos mokinių konkurso nugalėtojai

Mūsų progimnazija kartu su Slovėnijos ir Serbijos mokyklomis dalyvauja Erasmus+ projekte „Love Sustainable Society“, kuriuo siekiame plėtoti suvokimą apie ekologiją ir savo demonstruojamomis vertybėmis prisidėti prie klimato kaitos stabdymo.

Konkurse galėjo dalyvauti visi mūsų mokyklos mokiniai. Surinkome nemažai labai gražių, originalių ir vaizdingų logotipų, kuriais galėjome pasižavėti pirmame aukšte. Dailės mokytoja kartu su administracija balsavimo būdu atrinko tris pačius gražiausius bei atitinkančius ekologijos tematiką logotipus, kurie jau kitą savaitę bus parodyti Slovėnijoje.

Kartu su Serbijos, Slovėnijos ir Lietuvos logotipais bus išrinktas vienas geriausias, kuris ir bus Erasmus+ projekto logotipu.

Vilniaus Antakalnio progimnazijos logotipo konkurso nugalėtojai:

Kamila Kiričiukaitė 8c kl.

Pijus Vismantas 6d kl.

Lukas Rusinas 5b kl.

Ačiū, kad prisidėjote savo idėjomis prie darnios visuomenės vystymosi!

Erasmus+ komandos nariai: Oksana Marenkova, Ivona Antonevič, Dalia Valaikienė