3b ir 3c klasių išvyka į Žalvario parką

Ankstų spalio 11-osios rytą 3b ir 3c klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje. Mokiniai vyko į Žalvario parką, esantį Molėtų rajone. Savo įspūdžiais apie šią kelionę dalijasi 3c klasės mokinys Liudvikas Staniulis.

Išvyka į Žalvario parką buvo įdomi. Joje buvo daug žaidimų bei pramogų. Kelionė labai neprailgo, nes visi autobuse linksmai šnekučiavosi. Pasiekę kelionės tikslą ir išlipę iš autobuso visi išvydome parką su didele teritorija. Ten buvo taip gražu! Mus pasitiko parko šeimininkai, kurie davė pirmąją užduotį – pasiskirstyti į komandas. Komandos gavo po žemėlapį ir maišelį. Žaidimo tikslas – surinkti kuo daugiau kamuoliukų, kurių visame parko plote buvo paslėpta apie 70. Linksmai atlikę šią užduotį ir sušilę skubėjome išbandyti kitas pramogas: vaikščiojimą milžiniškais batais, sūpynes, šokį  „Limbo“ ir t.t. Išvyką užbaigėme linksmąja diskoteka. Ši kelionė visiems labai patiko, nes buvo smagi ir nuotaikinga“.

3b ir 3c klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje į Žalvario parką / Google Photos

Liudvikas Staniulis 3c klasė