Nuoširdi padėka visiems, kurie išdrįso pabūti mokytojais!

Kaip direktorius manau nėra sudėtinga kritikuoti, vertinti, kalbėti bei aptarinėti mokytojo darbą, tačiau labai sunku atsistoti prieš mokinių pilną klasę ar būti kartu su jais ir kažką kartu prasmingo nuveikti. Ypač kai vaikams reikia mūsų dėmesio, meilės ir šilumos! Tie kurie išdrįso Mokytojo dieną mūsų mokykloje yra šviesos žmonės, mūsų bičiuliai bei mokytojų angelais sargai! Nuoširdžiai Jums dėkojame už Jūsų gerumą!

Džiaugėmės papuošimais, vaišėmis, gėlėmis, o ypač nuoširdžiais žodžiais, pokalbiais, buvusių mokinių apsilankymais! Tai didžiausia Jūsų padėka!

Kiekvienas esame mokytojas, nes ugdome savo vaikus, tad visus su Mokytojo diena, šypsokitės veidu ir širdimi!

Buvo šauni diena ir tai matyti foto nuotraukose >>>.

Mokytojų ir tarptautinė šypsenų diena / Google Photos

Mokytojo dienos proga 7-tų ir 8-tų klasių mokiniai  nustebino saldžiu pasveikinimu – jie technologijų pamokų metu (su mokytoja E. Skupiene) savo mokytojams iškepė net 120 nuostabaus skonio keksiukų! O produktus skanėstams padovanojo mūsų valgyklos savininkė ponia Jana. Ačiū visiems už šią mielą staigmeną!