Mokinių savivalda pradeda veiklą ir ieško naujų komandos narių!

2019 m. spalio 2 dieną  4-8 klasių seniūnai ir Mokinių senato nariai susitiko ir aptarė veiklos gaires kartu su Neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja Darja Lyzenko ir direktoriumi Tomu Jankūnu. Mokiniai kartu su mokyklos vadovais nusprendė:

• Papildyti mokinių senatą 6 naujais nariais, todėl skelbiame 6-8 klasių mokinių atranką. Būtina registruotis el. formoje >>>!
  • Pagal užpildytos apklausos duomenis naujus narius atrinksime kitame 4-8 klasių seniūnų bei Mokinių senato susitikime su Neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja ir direktoriumi. Balsuoti galės 4-8 klasių mokiniai;
  • Į Progimnazijos tarybą vietoje buvusios 8 klasės mokinės Aistės Juknevičiūtės į Progimnazijos tarybą išrinkta 8d klasės mokinė Julija Kedavičiūtė. Sveikiname!
  • Sutarta, kad klasių seniūnai ir Mokinių senatas bendradarbiaus mokinių ugdymo bei renginių organizavimo klausimais. Labai svarbu skirti laiko mokinių savivaldai, bendriems mokinių darbams;
  • Kitas susitikimas numatytas 2019-11-06 14 val. 49 kabinete.

Kviečiame mokinius mokytis būti atsakingais už ugdymą bei savijautą mūsų mokykloje!