Kuriantis žmogus visais laikais buvo vertas pagarbos. Kaip ir jo kūriniai – skulptūros, paveikslai, šokiai, knygos, vaidmenys… Meno kūriniuose visada pasilieka ir jų kūrėjų sielos dalelė. Kitaip, argi mus taip jaudintų tie darbai? Menas yra tai, ką žmogus sukūrė, kas yra visų mūsų dvasinės kultūros dalis. Tačiau vis tik didžiausias menas – tai ugdyti patį žmogų. Žmogų, mokantį kurti, mąstyti ir mylėti.

MENAS BŪTI MOKYTOJU!

Sveikiname Jūsų bendruomenę, artėjančios Tarptautinės Mokytojų dienos proga ir drauge norime pasidžiaugti geriausiai Vilniaus Metų mokytojais, pedagogais ir tėveliais, kurie yra Jūsų bendruomenės nariai.

Vakar įvyko pagerbimo šventė, už profesionalumą, darbus ir pasiekimus Vilniaus meras pasveikino ir apdovanojo Užupio gimnazijos mokytoją Andrių Chmieliauską, Antakalnio progimnazijos mokytoją Danutę Šapalienę, lopšelio-darželio „Saulėtekis“ mokytoją Danutę Urbšienę, Simono Daukanto gimnazijos mokytoją Danutę Pilypavičiūtę, lopšelio-darželio „Lazdynėlis“ mokytoją Jurgita Jurevičienė, „Žaros“ gimnazijos mokytoją Jūratę Baltrušaitienę, Šolomo Aleichemo Ort gimnazijos mokytoją Rasą Belgerienę, lopšelio-darželio „Rūta“ mokytoją Ritą Stulpinienę, Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokytoją Stepą Miką, „Šilo“ mokyklos mokytoją Vaidą Maziukienę ir Jono Pauliaus II gimnazijos mokytoją Viktorą Lozovskį.  Ugdymo įstaigos valdymas neatsiejamas nuo vadovo, o ši svarbi nominacija skiriama tiems vadovams, kurie rodo išskirtines lyderystės savybes, skatina stiprios, atviros ir tvarios bendruomenės kūrimą. Šiais metais padėkos įteiktos lopšelio-darželio „Karuselė“ vadovei Natalijai Mustafajevai bei Šv. Kristoforo progimnazijos vadovei Jurgita Zinkienė. Ypatingas dėmesys buvo skirtas ir mokinių tėveliams. Padėkos už nuoširdų bendradarbiavimą ir įvairių iniciatyvų įgyvendinimą buvo įteiktos Agnei ir Giedriui Arbačiauskams iš Prano Mašioto pradinės mokyklos, taip pat Elžbietai Klebeko Kolpak iš Vladislovo Sirokomlės gimnazijos.

Daugiau apie šventinį renginį:  https://vilnius.lt/lt/2019/10/01/meras-apdovanojo-geriausius-vilniaus-metu-mokytojus/

Nuoširdžiausia padėka visiems atsidavusiems savo darbui. Tikėtina, kad dauguma liko nepastebėti, tačiau visi esate labai vertinami.

Gražios artėjančios šventės.

Pagarbiai Genovaitė Kynė