Ugdymo karjeros stovykla mūsų aštuntų klasių mokiniams! Kviečiame dalyvauti!

Rudens Karjeros stovykla – jau antrus metus Antakalnio atvirame jaunimo centre- „Žalianamyje“ vykstanti asociacijos „Antakalniečių bendruomenė“ remiama tęstinė jaunimo dienos stovykla, kuri dvidešimčiai Antakalnyje besimokančių vyresniųjų klasių moksleivių dovanoja unikalią galimybę stiprinti socialinius įgūdžius ir plėsti žinias taip reikalingas šiuolaikinėje nuolat kintančioje darbo rinkoje. Šiais metais moksleiviai gilinsis į šias temas:

• Gyvenimo stiliaus formavimo ypatumai XXI amžiuje;
  • Savanorystė kaip būdas įgauti pirmąją darbo patirtį ir išsigryninti mėgstamą veiklos sritį;
  • Devyni žmogaus poreikiai ir kaip juos įprasminti?
  • Emocinis intelektas, empatiškas bendravimas ir emocijų valdymas;
  • Savęs pažinimas per patyriminius kūrybinio tyrinėjimo, skandinaviškų patyriminių (LARP žaidimų) bei savistabos metodus;
  • Savirefleksija, vidinių dirgiklių atpažinimas ir analizavimas.

Stovyklos užsiėmimus ves jaunimo darbuotojos Gintarė Joteikaitė, Giedrė Kazragytė, Brigita Baškevičiūtė, „Kūrybinių tyrinėjimų” projekto autorė Fausta Anulytė, LARP žaidimų kūrėjas Andrius Ūdra, savistabos ir emocijų terapijos mokytojas Ugnius Leimontas.

Stovykla vyks šiomis dienomis: spalio 14, spalio 22, spalio 28, lapkričio 6, lapkričio 14 dienomis

Dienos stovyklos veiklų laikas: nuo 9:00 iki 16:00 val.

Asociacija „Antakalniečių bendruomenė“ remia edukacines veiklas, tačiau neskiria lėšų projekto dalyvių maitinimui, todėl kiekvienam dalyviui taikomas 20 Eur dalyvio mokestis, skirtas apmokėti pietums. Jį padengs mūsų mokiniams  mokyklos administracija.

Moksleiviai kviečiami užpildyti motyvacinę atrankos anketa, vienai mokyklai skiriamos 7-8 vietos 8-11 kl. moksleiviams. Registracijos anketa moksleiviams ČIA . Anketų laukiame iki spalio 15 d.

Direktorė  Aušra  Lasauskaitė