Gerbiami 5-8 klasių tėveliai,

nuo šių mokslo metų po tris fizinio ugdymo pamokas turi ne tik penktų klasių mokiniai, bet ir šeštokai. Norėdami labiau paįvairinti fizinio ugdymo pamokas ir  siekiant motyvuoti mokinius daugiau judėti, sportuoti, organizuosime dalį pamokų lauke (kai nelyja, nėra stipraus vėjo, ir šalčio). Sveikatos ir Švietimo ministerijų nustatytos bendrojo ugdymo mokyklos higienos norma leidžia mokytis lauke, esant ne žemesnei nei  minus 8 laipsnių temperatūra. Pamokos vyks mokyklos stadione arba Sapiegų parke.

Prašome tėvelių pasirūpinti vaikų sportine apranga: rudenį turėti treningus (džemperį, ilgas kelnes) arba vėjo neperpučiamas plonas striukes, galima turėti kepures ir pirštines.  Žiemą siūlome pasirūpinti šilta apranga: kepurės, pirštinės, drėgmei atspariais batais. Taip pat verta įvertinti, kad esant netinkamam orui, fizinio ugdymo pamokos vyks sporto salėje.

1-4 klasių mokiniams pamokos lauke gali vykti tik klasės vadovei – pradinio ugdymo mokytojai informavus tėvelius.

Tikimės, kad pamokos kitaip bus įdomios, aktyvios ir naudingos mokinimas.

Fizinio ugdymo mokytojai ir Progimnazijos administracija