Kartu tikrai galima: Vilniaus gimnazistai nemokamai padės sunkiau besimokantiems mokiniams

Prasidėjus naujiems mokslo metams tėvams tenka vėl susirūpinti savo vaikų mokslais. Nors kiekvienas norėtų, kad jų vaikas mokėtų viską ir jam viskas sektųsi, neretai tai priklauso ne nuo pačių tėvų. Tik kai kurie gali sau leisti mokėti dideles sumas ir vesti vaikus pas privačius korepetitorius. Tad organizacijos „Kartu tikrai galime“ savanoriai kviečia kiekvieną sekmadienį 5-8 kl. mokinius mokytis nemokamai kartu su savanoriais gimnazistais.

Organizaciją „Kartu tikrai galime“ 2018 metų lapkričio mėnesį įkūrė patys moksleiviai – Vilniaus licėjaus gimnazistai.

Pagrindinis projekto tikslas – suteikti galimybę kiekvienam moksleiviui nemokamai siekti aukštesnių mokymosi rezultatų. Didžiausias organizacijos išskirtinumas – jaunieji „mokytojai“, kurie sekmadieniais atvykta padėti 5-8 klasių mokiniams.

Iš viso projekte dalyvauja apie 350 savanorių – gimnazistų, kurie kartu su vaiku mokosi, sprendžia uždavinius, aiškinasi namų darbus.

Registruotis dalyvauti šioje programoje galima nuo rugsėjo 2 dienos.

Pirmasis mokinių ir savanorių susitikimas Vilniuje įvyks spalio 6 dieną.

Šiais metais programoje gali dalyvauti dar daugiau pagalbos ieškančių dalyvių bei norinčių padėti savanorių.

Registracija vykdoma organizacijos internetiniame puslapyje www.kartutikraigalime.lt.

Vaikams tai puiki galimybė pasimokyti iš panašaus amžiaus moksleivių, o savanoriai, išbandę save šioje programoje, pradeda dar labiau gerbti savo mokytojus.