Už maitinimo paslaugas valgykloje galima atsiskaityti ne grynais pinigais, o specialiąja VšĮ „Dvylika žirnių“ kortele! Taip bus tikslingai bei saugiai naudojami pinigai, kuriuos skiriate savo vaikams pavalgyti!

Jei ir toliau norite, kad Jūsų vaikas valgytų valgykloje nemokėdamas grynų pinigų, turite įsigyti mūsų įmonės kortelę, kuri leidžia ir toliau valgyti kaip iki šiol (nemokant iš karto). Detali perkamų patiekalų ataskaita ir kortelės sąskaitos likutis būtų matomas kiekvieno pirkimo čekyje, kurį gautų vaikas.
Už mokinių maitinimą taip pat galima mokėti be kontakte banko kortele (tokiu atveju jums tereikia įsigyti bei papildyti vaiko banko kortelę patiems).
Kortelės aptarnavimo mėnesinis aptarnavimo mokestis yra 2,21 Eur. su PVM.
Jeigu Jūs nuspręsite užsisakyti šią kortelę, jums reikia pateikti šiuos duomenis apie vaiką:
-vardas, pavardė, klasė.
SVARBU:
Kiekvieną kartą papildžius kortelę, būtina mus informuoti elektroniniu laišku – dvylikazirniu@gmail.com (po kiekvieno papildymo tam, kad galėtume perkelti pinigus į Jūsų vaiko kortelės sąskaitą).
Pinigus pervesti į šią įmonės sąskaitą:
LT587300010123913699
Vsi Dvylika zirniu, AB Swedbank
Pavedimo paskirtyje prašome rašykite vaiko vardą/pavardė, klasę!
Kortelės bus išduodamos mokyklos valgykloje.
Pagarbiai,
VšĮ „Dvylika žirnių“