Mokslo ir žinių šventė vyks rugsėjo 2 dieną! Pasiilgome Jūsų! Laukiame sugrįžtant! PATIKSLINTA INFORMACIJA!

Mieli mokiniai, tėveliai, mokytojai ir kiti mūsų didelės bendruomenės nariai,

su džiaugsmu laukiame artėjančio rugsėjo ir dar vienų smagių, nuoširdumu ir šiluma užpildytų mokslo metų. Šiais metais mūsų mokyklos tema bus – PASAKOS! Todėl pasiruoškime pasinerti į stebuklų pasaulį, kur daug meilės, nuotykių ir nepaprastų kelionių!

Sukurkime savo PASAKĄ rugsėjo 2 dieną, pirmadienį!

Mūsų šventės patikslintas 1-8 klasėms planas:

8:00 – 9:00 šv. Mišios Joanitų vienuolyne (Antakalnio g. 27) (http://www.joanitai.org/)

9:00 – susitikimas su klasių auklėtojomis / auklėtojais klasėse (užėjus į mokyklą bus nurodyti klasių kabinetai >>>)

09:30 – 11:00 – renginys mokyklos stadione

11:00 – 12:00 dalyvausime Žirmūnų ir Antakalnio rajonų mokyklų „Baltijos kelio“ akcijoje (Pratęsdama per Lietuvą vilnijančią Baltijos kelio 30–mečio minėjimų bangą, Vilniaus Žirmūnų gimnazija kartu su   Prano Mašioto pradine mokykla, Emilijos Pliaterytės progimnazija, Tuskulėnų gimnazija bei  Antakalnio progimnazija ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjumi šiuos 2019-2020 mokslo metus pradės akcija – susikibę rankomis sujungsime abu Neries krantus nuo Valakampių iki Šilo tilto (pilietinės akcijos vieta – pakrantės dviračių takai). Maloniai kviečiame Antakalnio ir Žirmūnų mikrorajonų gyventojus, kitus vilniečius tapti gyvos mokinių grandinės dalimi 2019 m. rugsėjo 2 d. 11.30-11.45 val.). Į „Baltijos kelio“ akciją mokinius bei jų tėvelius kviečiame pasiimti iš namų Lietuvos bei Vilniaus vėliavas, o taip pat mobilias garso kalonėles su „Bunda jau Baltija“ garso įsašu! Akcijos metu sugiedosime Lietuvos Respublikos himną, o vėliau atliksime Bunda jau Baltijadainą.

12:00 – …PASAKŲ VALANDĖLĖS!

Visą dieną kviečiame šventinių pusryčių, pietų ar vakarienės mūsų valgykloje!

Puiki nuotaika, paslaugumas ir bendrystė pageidautina:)

Su šiltais linkėjimais,

VAP bendruomenė