Aktuali informacija penktokams ir jų tėveliams

2019-2020 mokslo metais mūsų mokykloje mokysis penkios penktos klasės. Labai džiaugiamės, kad mūsų mokyklą rinkosi daug naujų mokinių.  Tikimės, kad jiems Antakalnio progimnazija bus antrieji namai ir jie čia suras daug naujų ir sutiks jau pažįstamų draugų. Taip pat nekantriai laukiame ir mūsų jau senai pažįstamų, baigusių Antakalnio progimnazijos ketvirtąją klasę mokinių, kuriems taip pat prasideda nauji išbandymai.

Progimnazija jau ruošiasi sutikti būsimuosius penktokus. Kad būtų lengviau priimti naujus iššūkius mokykloje, penktokais rūpinsis jų naujos klasių vadovės:

5a klasės – Rasa Malikėnienė (muzikos mokytoja)

5b klasės – Kristina Grelecka (tikybos mokytoja)

5c klasės – Darja Lyzenko (žmogaus saugos mokytoja)

5d klasė – Milda Razauskienė (lietuvių kalbos mokytoja)

5e klasės – Asta Stelnionytė (gamtos ir žmogaus mokytoja)

Penktokų tėvelių klasių vadovai ir administracija pirmai pažinčiai ir pokalbiams kviečia  2019-08-29, 17.30 val.

Atvykę į mokyklą (Antakalnio g. 33),  pirmo  aukšto foje rasite klasių sąrašus ir kuriame kabinete vyks Jūsų susitikimai su klasių vadovais. Susitikimo metu bus pasirašomos sutartys tiek su buvusių mokinių tėveliais, tiek su naujai atvykusiais. Prašome turėti su savimi gimimo liudijimo kopiją, sveikatos pažymėjimą ir  dvi nuotraukas, kurios bus reikalingos pažymėjimui padaryti.