Gerų atostogų!

Mokslo metai buvo ilgi, bet įvairūs, smagūs, pilni iššūkių bei įvykių.

Pagaliau atkeliavo vasaros atostogos ir Jums, mieli 5-8 klasių mokiniai!

Nuoširdžiai dėkoju Jums mokiniai, kurie pasinaudojo visomis mokymosi galimybėmis ir net pastarąjį mėnesį buvote kartu, leidote mokytis ir mums. Mokymas ir mokymasis visada yra kartu! Verta pamąstyti, kad mokytis galime ir kitaip. Pavyzdžiui vieną dieną turėti gamtos ir kūno kultūros dienos projektus, kitą dieną istorijos ir geografijos debatus, ir t.t. Tam reikia Jūsų palaikymo bei mokytojų drąsos!

Vasara atvyko. Tad paskutinę mokslo dieną, kur Jūs bebūtumėte, įsivertinkite kokie mokslo metai Jums buvo! Kuo jie svarbūs bei reikšmingi? Ko Jūs išmokote bei ką su tuo toliau darysite! Padėkokite tiems, kurie mokėsi su Jumis kartu bei padėjo Jums išmokti.

Visiems linkiu smagios, saulėtos, kupinų įspūdžių, ramių ar judrių, spalvingų bei gaivių, nuostabių vasaros atostogų!

Geriems naujiems darbams reikia gero poilsio!

Iki susitikimo naujais mokslo metais!

„Kurdami gerą mokyklą mes augame kaip vieninga, kūrybinga, iniciatyvi, tolerantiška, atvira dialogui ir pokyčiams, skatinanti atsiskleisti bendruomenė“

Direktorius Tomas Jankūnas