Integruotas anglų-rusų kalbų žaidimas „Alias“

„Alias“ – daugeliui žinomas linksmas žodinio bendravimo žaidimas. Žaidėjas turi sugalvoti, kaip žodžiu apibūdinti žodį, kad jo komandos narys jį atspėtų. Aiškinti žodžius galima visaip, bet negalima pasakyti paties žodžio ar tos pačios šaknies žodžio. Visa tai reikia atlikti kuo greičiau, nes spėliojimui skirtas tam tikras laikas.
Birželio 7 d. pirmą kartą mokykloje vyko 7 ir 8 klasių mokinių integruotas anglų-rusų kalbų žaidimas „Alias“, kurio tikslas buvo ne tik kelti užsienio kalbų mokymosi motyvaciją, bet ir skatinti mokinių bendradarbiavimą tarp klasių. Šešios komandos varžėsi dėl garbingo nugalėtojo titulo. Kiekvienos komandos dalyvis vienas kitam turėjo paaiškinti spėjamą žodį ar žodžių junginį dvejomis užsienio kalbomis – anglų bei rusų. Pamoka neprailgo, tiek mokiniai, tiek vertinimo komisija aktyviai įsitraukė į žaidimo procesą. Visiems buvo linksma ir smagu mokytis žaidžiant, o stipriausiųjų – I, II, III vietos laimėtojų laukė diplomai ir prizai. Sveikiname žaidimo nugalėtojas – 8e klasės mokines Kristiną ir Aleksandrą ir dėkojame visoms dalyvavusioms komandoms. Iki susitikimo kitais mokslo metais!

Užsienio kalbų mokytojos