5-8 klasių mokinių konkursas „Jaunieji talentai“

Pirmą kartą progimnazijos istorijoje birželio 13 d. vyko konkursas „Jaunieji talentai“. Iš viso konkurse dalyvavo net keturiasdešimt 5-8 klasių mokinių, kurie varžėsi šokio, muzikavimo, triukų demonstravimo, audiovizualinių medijų kūrimo, technologijų, dailės kategorijose. Visiems pasirodymams mokiniai ruošėsi patys, be mokytojų pagalbos. Pasirodymus vertino 6 narių komisija: viena žinomiausių Lietuvos atlikėjų Raminta Naujanytė- Bjelle, konkurso „Lietuvos balsas“ dalyvės Ugnė Čėsnaitė ir Lėja Danielė, teatro būrelio vadovas, aktorius Ignas Gužauskas, choreografijos mokytoja Gintarė Vaitiekūnaitė ir Neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja Agnė Motiejūnė. Po skambių muzikos akordų, energingų šokių, garsių žiūrovų aplodismentų visi dalyviai buvo pagerbti nominacijomis bei padėkomis. Komisija skyrė keturias pirmąsias vietas: solo šokio kategorijoje- Aistei M., grupės šokio kategorijoje- Aistei M., Domantei N. ir Saulei R., muzikavimo kategorijoje- Urtei Justinai T., technologijų kategorijoje- Saulei J. Iš dalyvių, komisijos ir žiūrovų besišypsančių veidų supratome, kad konkursas privalės vykti ir kitais metais. Dėkojame pagrindinei renginio organizatorei mokytojai Kristinai už idėją. Nuoširdžiai sveikiname visus mokinius, išdrįsusius dalyvauti debiutiniame konkurse ir pademonstruoti savo talentus. Mes Jumis didžiuojamės.

Menų, technologijų ir dorinio ugdymo metodinės grupės mokytojai