„Kaip pasaulis tampa tavo namais?“

„YFU (Youth For Understanding) – tarptautinė organizacija, vykdanti jaunimo mainų programas visame pasaulyje. YFU suteikia galimybę moksleiviams išvykti metams, semestrui ar vasarai mokytis į kitą šalį, o šeimoms – priimti atvykusį moksleivį. Moksleiviai eina į vietines tos šalies mokyklas ir mokosi priimančiosios šalies kalbos. Tai leidžia jiems pažinti skirtingą kultūras, tapti tolerantiškesniais bei savarankiškesniais. Šeimos artimiau susipažįsta su kita kultūra, įgyja naują požiūrį į kasdienį gyvenimą.“  Gegužės 24 d. mokykloje svečiavosi tarptautinės mainų programos YFU LIETUVA savanorės Gintarė ir Živilė, vedė mokiniams patyriminius užsiėmimus apie elgesį su kitokiu žmogumi. Mokiniai pagilino pažinimo, komunikavimo bei socialinę kompetencijas.