Dalyvavome Lietuvos kariuomenės Atvirų durų dienoje

Gegužės 23 d. 6A ir 7D klasių mokiniai, auklėtinių tėvelių pakviesti, dalyvavo Lietuvos kariuomenės Atvirų durų dienoje, Didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalione Visoriuose. Išklausę instruktažą mokiniai susipažino su kario kasdienybe, ryšių kuopos, technikos, karo policijos, ginkluotės, kovinės savigynos ekspozicijomis, taip pat išbandė savo jėgas bei ištvermę. Stebėjo kinologų pasirodymą, parodomąją karinę operaciją, garbės sargybos kuopos parodomąją programą, klausėsi Lietuvos kariuomenės orkestro. Turėjo galimybę pakelti bei garbingai sulankstyti nuleistą Lietuvos trispalvę, su „Geležinio vilko“ futbolo akademijos kariais pažaisti futbolą. Išbandė akies taiklumą šaudydami ginklais, skanavo kareiviškos košės. Dėkojame auklėtinių tėveliams Egidijui Čiūtui ir Kristinai Striupienei  už patirtas teigiamas emocijas, nepamirštamus įspūdžius ne tik pilietiškumo, bet kartu ir profesinio veiklinimo išvykoje.

7d ir 6a klasių auklėtojos Rita ir Jūratė