Vilniaus Antakalnio progimnazijos 8c klasės mokiniai: Ernestas Raudonis ir Matas Vėbra dalyvavo XI-ojoje Vilniaus miesto mokyklų mokinių tiriamųjų, kūrybinių ir teorinių darbų konferencijoje

XI-ojoje Vilniaus miesto mokyklų mokinių tiriamųjų, kūrybinių ir teorinių darbų konferencijoje, kuri vyko 2019 m. gegužės 16 d. Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijoje Vilniaus miesto mokyklų mokinių teorinių, tiriamųjų ir kūrybinių darbų konferencijos „Gamta – vienintelė  knyga,  kurios kiekvienas puslapis prasmingas“ (J.V. Getė)

Konferencija skirta fiziniais, biomedicinos, technologijos ir socialiniais mokslais besidomintiems mokiniams, ja siekiama plėtoti jaunųjų tyrėjų mokslinę, teorinę saviraišką, skatinti tarp dalykinius ryšius, mokinių ir mokytojų bendradarbiavimą.

Konferencijoje savo darbą, tema „Mišiniai“  pristatė Vilniaus Antakalnio progimnazijos 8c klasės mokiniai: Ernestas Raudonis ir Matas Vėbra. Mokinius paruošė chemijos mokytoja Nijolė Dubovskienė.

Didžiuojamės mokinių smalsumu gamtos mokslų srityje!