Pirmokėlių šeimos šventė Vilniaus Antakalnio progimnazijoje

Gegužės 17-os  popietę Antakalnio progimnazijoje šventiškai pasipuošę šurmuliavo mažiausi mokyklos mokinukai, derinantys su savo mokytojomis Dalia, Džeralda, Gintare, Jurga, Rasa, Jolanta, Žydrūne paskutinius meninės programos akcentus. Atvykę jų tėveliai ir mokyklos administracijos atstovai, skambant  muzikai ir plojimams, buvo šiltai sutikti meniškai išpuoštoje mokyklos salėje.

Net kelis mėnesius 1-okėliai ruošėsi šiai gražiai Gegužės vidurio šventei, atsakingai mokėsi dainų ir spektaklio tekstų, kūrė šventinę ir artistišką aplinką.

Susirinkusius svečius mokinukai nustebino originaliais vaidmenimis, scenine drąsa ir darniu choriniu dainavimu. Kiekvienas stengėsi savo širdies dalelę atiduoti patiems brangiausiems žmonėms – MAMYTEI ir TĖČIUI.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pradinio skyriaus vedėja Gražina Sadauskienė, paskelbusi koncerto pradžią, iškilmingai ir kartu jautriai pasveikino susirinkusius tėvelius ir koncerto svečius su viena gražiausių Gegužės vidurio švenčių –  Šeimų diena, tapusia mokykloje tradicija.

2019-ų metų I klasių jungtinis koncertas-spektaklis meniškai perteikė žiūrovams žinutę, kad mokyklos mažiausieji yra vieninga, darni šeima, jaukiai suburianti šalia savo ugdytojus ir tėvelius.

Pirmokų šeimos šventė / Google Photos